Recenze Onkyo

Milan Ampeg Jičínský Milan Ampeg Jičínský

Přidáno: 9. června 2019

• Jednoduchý přehrávač na ovládání,výhoda přehrávání MP3,zvukově prostorné a čisté...Měnil jsem za porevoluční Denon 695.který už dosluhoval,ač měl krásný venkovní design,sluchátka mi bez zapnutí zesilovače bustřily,zde nikoliv
  • Zbytečně velký ovladač,mohl být poloviční...

Všem kdo milují kvalitní přehrávání dostupných písní ve výborné kvalitě Onkyo C7030 za dobrou cenu,hodně muziky..

Fox One Fox One

Přidáno: 18. května 2019

(naposledy upraveno 21. května 2019)

• Vybaveni
  • Zpracovani
  • Design
  • Ovladani
  • Spotify , Deezer , Tidal a dalsi
  • predni a zadni USB port
  • HDMI 4K
  • Pure Audio
  • DAB+
  • Dalkove ovladani - hodne mala tlacitka s titernym popisem , dalka pusobi jak od nejakeho levneho setoboxu

Velmi kvalitni dobre vybaveny receiver . Opravdu spoustu moznosti nastaveni , kalibrace a jine , pristroj je designove velmi pekne zpracovany , ocenil jsem USB vstupy jak celni tak zadni , sitove pripojeni , HDMI pripojeni , HDMI vystup slouzi zaroven jako nahled na televizi pro ruzna nastaveni . Zvuk je velmi prijemny , vyrovnany , nizsi pasma by mozna zaslouzily vetsi dynamiku ,ale to se da resit subwooferem , receiver ma i v nastaveni takove veci jako minimalni hlasitost pri zapnuti a naastaveni maximalni hasitosti v pripade ze pouzivame mensi regalovky a nechceme je odpalit . pri nizsi hlasitosti ma mirne ztlumene nizke frekvence coz se hodi pro nocni poslech , naopak pri vybuzeni hraje pekne dynamicky , ale prece je nizsi pasmo by zaslouzlo trochu vic basu . jedine minus je dalkove ovladani , ktere vypada jak kdyz patri k nejake cinske hracce , to by chtelo vylepsit ..Celkove jsem s receiverem velmi spokojen.

Onkyo TX-8250

Onkyo TX-8250

Přidáno: 12. března 2019

• Kvalitní zesilovač
  • Kvalitní D/A převodníky
  • Streaming ze Spotify, Deezer, Tune In, ...
  • Ovládání z mobilního telefonu
  • Ne zcela dotažená applikace pro mobily
  • Nemožnost přiřadit internetová rádia na tlačítka rychlé volby

Zesilovač, analogové obvody, převodníky, ... - to vše ukazuje, že Onkyo hi-fi technice rozumí a za rozumný peníz vyrábí receiver, který hezky hraje. Pokud mohu posoudit, hraje stejně dobře jako můj předchozí receiver (který nebyl sítový).

Možnost streamovat ze Spotify a podobných služeb je kouzelná. Vlastně - už vůbec nepoužívám CD...

Jistým zklamáním je obslužná aplikace v mobilním telefonu: je málo responzivní (dlouhá odezva); dlouho trvá, než se připojí k receiveru; několikrát jsem musel aplikaci restartovat. Receiver s ní ovládat lze, ale je to pomalé a nepříjemné.

Receiver má na panelu čtyři knoflíky rychlé volby (naladí stanice rádia). Bohužel je nejde přiřadit na internetová rádia.

Celkově ale doporučuji.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. února 2019

• Výborný zvuk.
  • Skvělá konektivita.
  • Budí dojem robustnosti konstrukce a kvality použitých materiálů vlastního receiveru.
  • Moderní, dobře fungující síťové funkce.
  • Kvalitní D/A převodník.
  • Pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci.
  • Dost mizerné dálkové ovládání - viklavá tlačítka s nepřesným chodem, obávám se krátké životnosti.
  • Není přiložen český návod k obsluze!!!
  • Strohý, ryze funkční design, ničím nezaujme.

Nebýt toho DO budícího nedůvěru a absenci českého návodu k obsluze, dal bych 100%. Hraje to opravdu skvěle, přehrávání hudby ve formátu Flac ze síťového úložiště se mě jeví jako kvalitnější, než z mého CD přehrávače. Úvodní nastavení (i vzhledem k chybějícímu českému návodu) může být pro technicky méně zdatné uživatele značný problém.

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. ledna 2019

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• naprostá spokojenost

nevím o žádné

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Solidní receiver se solidním zvukem
  • Luxusní konektivita, včetně u sterea neobvyklého HDMI
  • Phono vstup a celkem slušný RIAA preamp
  • Parádní design, dobré dílenské zpracování, zlacené konektory, robustní reprosvorky…
  • Zahraje bravurně analog z gramofonu a zároveň jeho D/A převodníky umí přelouskat cokoliv současného.
  • DAB+ a internetová rádia na TuneIn
  • Dostatečný výkon, rozhýbe i větší bedny
  • Mizerný dálkový ovladač
  • Bez českého návodu
  • Nemá „Loudness“
  • FM tuner má malou citlivost

Docela mě zarazilo, že v krabici nebyl český návod a ani jsem ho nikde nenašel ke stažení, v balení byl jen cizojazyčný jednolistový obrázkový rychlostart, jinak nic. Manuál v češtině považuji za samozřejmost a také slušnost prodejce, či výrobce, u Onkya to však neplatí.
Receiver jako takový je ale skvělý, hraje krásně, je to stereo jak má být, ovšem s pohodlím připojení běžným spíš u AVR. Zvuk z CD a LP je parádní. Jen ten dálkový ovladač se nepovedl, je z Číny a jeho provedení naprosto neodpovídá úrovni tohoto jinak skvělého výrobku. Něco takového bych možná čekal u základního modelu za třetinovou cenu, ale tento krasavec si takovou hrůzu nezaslouží. Na dálce chybí z pohledu milovníka sterea korekce a direct, to lze jen přes menu pomocí nevhodně umístěných malých tlačítek a zanořených funkcí. Jediné plus ovládátka je to, že umí ovládat i základní funkce CD přehrávače téže značky, ale to není zázrak, to je normální.
Výrobek bych doporučil každému, kdo má zájem o slušný stereo zesík a zároveň o moderního audio všehravce. Na své si přijde milovník poklidného poslechu elpíček i nadšenec internetových technologií. Prostě parádní Hi-Fi s WiFi.

Přidáno: 5. prosince 2018

Po mesicnim standardnim pouzivani zacalo hlasite bruceni trafa . Po zarucni oprave ( vymena vadneho trafa) skrabance na celnim panelu.

Ověřený zákazník AVcenter.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2018

Zakoupeno v AVcenter.cz

• Kvalitní zvuk.
  • V některých případech značně nepřesný návod, dálkové ovládání by bylo možné vylepšit.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Produkt splnil mé očekávání a funguje podle předpokladů. Jsem s ním spokojen.

Přidáno: 8. dubna 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• velmi kvalitní SRC, intuitivní ovládání, výborný ovladaš

Slabší mobilní aplikace pro ovládání přes Bluetooth
Příliš strohá. Zaměřená na přehrávání skladeb.
Chybí podrobnějí nasravení,

Přidáno: 24. března 2018

• Kvalitní přístroj
  • Výborný zvuk
  • Jednoduché intuitivní ovládání
  • Precizní zpracování
  • Za dobrou cenu lze doporučit

Potřeboval jsem nahradit starý CD přehrávač Maxton připojený k věži AIWA NSX-999, který odešel. Na základě doporučení a recenzí jsem se rozhodl pro tento základní model Onkyo C-7030, nechtěl jsem pořizovat nic zbytečně drahého. Zkušenosti s přístrojem jsou zatím velmi dobré: výborný zvuk i kvalita zpracování, jednoduché intuitivní ovládání, velmi pohodlně se používá. Tento model jsem pořídil za cenu 4.854,- Kč s doručením až do domu, takže i z tohoto důvodu jsem se rozhodl pro něj. Myslím, že je to dobrá koupě a za takovou cenu ho lze rozhodně doporučit. Rozdíl ve zvuku ve srovnání s předchozím Maxtonem je totiž opravdu brutální.

Přidáno: 18. března 2018

• vynikající zvuk
  • nemám, snad jen pro využití všech možností být tecnicky zdatný

Přidáno: 7. března 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• moderní receiver se spoustou možností připojení a který přelouská kde jaký formát, nejlépe nahlédnout do manuálu, je toho totiž dost hodně

Přidáno: 26. února 2018

• Jasný a ostrý zvuk. Razantní podání hudby.
  • Kvalitní a intuitivní dálkové ovládání
  • Dobrý displej
  • DAB i FM rádio funguje perfektně
  • Připojení Bluetooth
  • Široké možnosti připojení
  • Zvuku chybí objem a plnost, je jakoby tvrdý
  • Výšky jsou ostré někdy až moc a nepřirozeně
  • Basy jsou výrazné jen v určitém pásmu a zvýšením na ekvalizéru docílíte pouze hučení

Srovnával jsem ještě s podobným přístrojem Yamaha R -S202D. Ta má oproti Onkyu plnější a přirozenější zvuk. Plnější a výraznější basy. Onkyo má jasný a ostrý zvuk, ale chybí mu objem.
Onkyo má celkově povedenější ovládání, lepší a větší displej, lepší a jednodušší ovladač. A možná i hezčí design. A více možností připojení.
Nicméně, zesilovač jsem kupoval hlavně kvůli zvuku, takže Yamaha u mě vítězí. Zvuk je ale vždy věcí osobního názoru. Nelepší srovnat osobně. Zvukový rozdíl mezi oběma přístroji je opravdu velký, což jsem sám nečekal.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• jsem spokojen splnil moje očekáváni.

Přidáno: 28. listopadu 2017

• Možnost připojení HDMI
  • podpora WiFi a možnost využívat internetových zdrojů signálu

Přidáno: 21. října 2017

jak to, ze tu nejsou vůbec zadny recenze, to to jako vůbec nikdo nekupuje ?! to je nejakej dost bordel !!!

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 28. srpna 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

Poměr kvality, ceny velmi dobrý. Funguje kvalitně.

romaario romaario

Přidáno: 28. července 2017

• Solidní zpracování přehrávače
  • Mechanika přečte bez problémů i horší disky
  • I ta cena je v pohodě

Spojeno s Onkyo TX-8150 a Klipsch RP-160. Poslouchám převážně metalovou muziku a z této sestavy jsem nadšený.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. července 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

Ve své třídě a ve spojení s Onkyo TX-8130 naprostá špička.

Zobrazuji 41 - 60 ze 79 recenzí 1 2 [ 3 ] 4